BERKİN GÜZEL ENERJİ A.Ş.

Berkin Enerji Yağ Tankı Temizleme Sistemleri, Virüs Dezenfekte Sistemleri, Buharlı Elektrik Sistemleri, Sera Istıma Sistemleri, Boya ve İzolasyon Ürünleri üreten bir sanayi kuruluşudur.

Berkin Güzel Enerji A.Ş. kendi geliştirdiği Elektro Kimyasal Reaksiyon Buhar Jeneratörü Teknolojisi ile yağ depolama tanklarının temizliğini yapmakta ve bu sayede yüksek oranda geri kazanım sağlamaktadır.

%100 çevre dostu üstün teknolojimiz için Ar-Ge çalışmaları tamamlanmıştır.

Çalışma sırasında hiçbir kimyasal kullanılmadığı ve sistem tamamen insansız olduğu için teknoloji kesinlikle insan sağlığına zarar vermez. Tüm güvenlik standartlarını kapsar ve çalışma süresi kısadır.

Berkin Yağ Tankı Temizleme Sistemleri (OTCS), %95 ile %97 arasında hidrokarbon geri kazanımı sağlayan güvenli, etkili ve yenilikçi tank temizleme çözümleridir.

Uluslararası yüksek güvenlik standartlarına sahip Berkin Yağ Tankı Temizleme Sistemleri, özel ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak her türlü iklim koşulunda dünya çapında bir ortamda yağ depolama tankı temizliğinizi gerçekleştirmektedir.

Tescilli ve kendi geliştirdiğimiz benzersiz insansız teknolojimiz ile tank temizleme prosedürlerinde düşük maliyetler ve daha kısa süreler sağlıyoruz.

Deneyimli kadrosunun kullandığı yöntemler güvenli, sağlıklı ve çevre standartlarına uygundur.

Hem sabit hem de yüzer tanklar için kimyasal ve insan kullanmadan en uygun çözümü daha düşük maliyetler ve daha kısa sürelerle sizlere sunuyoruz.