Seralarda Buhar Kullanımı

Anasayfa / Seralarda Buhar Kullanımı

Endüstri 5.0’da buharın evrimine şahitlik ediyoruz. Hidrojeni evcilleştirerek Türk Sanayisinin kullanımına sunuyor ve sanayicilerimizi doğal gaz ve kömüre bağımlılıktan kurtarıyoruz.

Tamamen elektrik ile çalışan Berkin Buhar 100% çevre dostudur ve doğaya asla zarar vermez.

Doğalgaz, petrol, kömür gibi fosil yakıtlar bilhassa nükleer enerjiye olan bağımlılığı ve bunların getirdiği çevre kirliliğini ortadan kaldıran, doğayı yeşertecek yenilenebilir bir enerji kaynağı sunuyoruz.

Bir çok kullanım alanına sahip olan Berkin Buhar özellikle tarımsal alanlar ve seralarda ısı hizmeti ve yalın buhar yerine mineral takviyeli buhar methodu ile çığır açarak yapraktan bitki beslemesi ile verimliliği %35 arttırıyor.

Berkin buhar az enerji maximum veririmliliği sunuyor.

Sıfır karbon emüsyonu ile her geçen gün artan sera gazı etkisini azaltarak atmosferimizi onaracak ve aynı zamanda pestisit ve sera hastalıklarına da son verecek.

Berkin Buhar Teknolojisi;

Kağıt ve selüloz fabrikaları

Geridönüşüm Tesisleri

Gübre Tesisleri

Karton, mukavva ve geri dönüşüm tesisleri

Boya, emprenye ve tekstil sektörü

Odun ve ağaçtan mamül sunta, MDF fabrikaları

Selüloz işletmeleri

Tanker temizleme işleri,

Petrol Kuyuların

Gibi alanlarda da önemli bir yarar sağlayacak.

Non-Stop çalışma prensibi ile Berkin Buhar 365 gün boyunca yedi gün yirmi dört saat aynı kalite ve basınçta buhar üretimi sağlayabilir.

1 bardan 50 bara kadar basınç ve sıfır dereceden 300 dereceye 10 dakikada çıkan sıcaklığıyla üst düzey performans ve yüksek veririmlik ile çalışır.

Berkin Buhar Teknolojisi ile Buhar kullanan tüm sektörelere %25 daha az enerji gideri sağlıyoruz.

Kömür ve doğalgaz enerjisi ile çalışan buhar kazanlarından daha güvenli olan Berkin Buhar, yerli olarak üretilen ve Berkin Enerji patentli buhar reaktörü ile hizmetinizdedir.


Paylaş: